$209,000
- Land
- 31.83 Acres
- $6,566 per Acre
000 285th St, Oskaloosa, IA 52577
000 285th St, Oskaloosa, IA 52577Explore Similar Homes Within 2 Miles of 50256, IA
$209,000
000 285th St, Oskaloosa, IA 52577
000 285th St, Oskaloosa, IA 52577$366,400
0 195th Place, Harvey, IA 50119
0 195th Place, Harvey, IA 50119$25,000
000 Dennis St, Harvey, IA 50119
000 Dennis St, Harvey, IA 50119