$279,900 Sold Oct 09, 2025
22431 Timber Ridge Ct Unit 16, Woodhaven, MI 48183
- 2 Beds
- 3 Baths
- 1,339 Sq Ft
- Built 2003
Last Sold Summary
- $209/SF
- 27 Days On Market
Current Estimated Value $286,411
Last Listing Agent Katja Classic RE/MAX Classic
22431 Timber Ridge Ct Unit 16, Woodhaven, MI 48183