$9,250,000
8427 Newhall Dr, Truckee, CA 96161
- 5 Beds
- 5.5 Baths
- 5,000 Sq Ft
- Built 2015
Last Sold Summary
- $1,850/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $8,938,631
Last Listing Agent Jeffrey Hull Martis Camp Realty, Inc.
8427 Newhall Dr, Truckee, CA 96161