$5,400,000
- Land
- 35.25 Acres
- $153,191 per Acre
0 W Barnes Crossing Rd, Tupelo, MS 38804
0 W Barnes Crossing Rd, Tupelo, MS 38804$5,400,000
0 W Barnes Crossing Rd, Tupelo, MS 38804
0 W Barnes Crossing Rd, Tupelo, MS 38804$399,000
0 Tom Watson (3 84 Acres) Dr, Saltillo, MS 38866
0 Tom Watson (3 84 Acres) Dr, Saltillo, MS 38866$80,000
0 Lot 26 Meadow Lake Dr, Tupelo, MS 38801
0 Lot 26 Meadow Lake Dr, Tupelo, MS 38801$319,000
440 Sand Creek Dr, Tupelo, MS 38801
Meredith Martin TM REALTORS
$425,000
227 Road 1349, Tupelo, MS 38804
Mandy Nichols Nichols & Company Real Estate Group
$35,000
Lot 5 Timberlane Rd, Tupelo, MS 38826
Lot 5 Timberlane Rd, Tupelo, MS 38826$165,000
0 Walsh Rd Unit 26-137, Belden, MS 38826
0 Walsh Rd Unit 26-137, Belden, MS 38826$359,499
512 Magnolia Dr, Tupelo, MS 38804
Cindy Waters AIM HIGH REALTY, LLC
$219,000
1303 Bienville St, Tupelo, MS 38801
Hamp Hughes TM REALTORS
$368,500
4591 Meadow Ridge Dr, Tupelo, MS 38801
Liz Beavers JASON WARREN AND ASSOCIATES, INC
$59,950
0 Lot 12 Whitley Ln, Tupelo, MS 38804
0 Lot 12 Whitley Ln, Tupelo, MS 38804$239,900
1316 Baker St, Tupelo, MS 38804
Mitchell Moffett Keller Williams
$444,000
4627 S Lake Dr, Tupelo, MS 38801
Jerel Baughman Wesley Webb Real Estate
$225,000
5249 Raymond Ave, Tupelo, MS 38801
Hannah Freeman TM REALTORS
$950,000
0 Mill Village Unit 26-1502, Tupelo, MS 38804
Blair Finley COLDWELL BANKER SOUTHERN REAL ESTATE
$149,900
165 Roberts Rd, Tupelo, MS 38801
Karen Long CENTURY 21 KNOWLES REALTY
$274,900
459 Mountain Leader Trail, Tupelo, MS 38804