$650,000
6506 43rd Ave, University Park, MD 20782
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,231 Sq Ft
- Built 1946
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $528/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $601,964
Last Listing Agent Andrew Nugent Compass
6506 43rd Ave, University Park, MD 20782