$220,000
- Land
- 1.53 Acres
- $144,168 per Acre
004 Stone Marshall Rd, van Alstyne, TX 75495
004 Stone Marshall Rd, van Alstyne, TX 75495$220,000
004 Stone Marshall Rd, van Alstyne, TX 75495
004 Stone Marshall Rd, van Alstyne, TX 75495$389,000
1812 Southridge Dr, van Alstyne, TX 75495
Katie Gardiner Southern Hills Realty
$377,635
614 Stone Hollow Dr, van Alstyne, TX 75495
Ben Caballero HomesUSA.com
$570,000
632 Brazos Dr, van Alstyne, TX 75495
$347,900
924 Ravenwood Ln, van Alstyne, TX 75495
Rachelle Wigginton Keller Williams Realty Allen
$2,700,000
1260 County Road 377, van Alstyne, TX 75495
1260 County Road 377, van Alstyne, TX 75495
Price To Be Determined
The Cedar Sage Plan at Creekview Addition, van Alstyne, TX
$413,200
610 Stone Hollow Dr, van Alstyne, TX 75495
Ben Caballero HomesUSA.com
$600,990
Keystone Plan at Sister Grove, van Alstyne, TX 75495
$299,999
223 E Shreveport, van Alstyne, TX 75495
emmalou hall Taylor Realty Associates
$1,100,000
516 Springtown Rd, van Alstyne, TX 75495
Valerie Whitehill Crew Real Estate LLC
$324,900
Goldenrod II Plan at Rolling Ridge, van Alstyne, TX 75495
Price To Be Determined
Newport (Side) Plan at Sterling Meadows, Howe, TX 75459
$438,900
Garland Plan at River Ranch, van Alstyne, TX 75495
$265,500
209 W Houston Ln, van Alstyne, TX 75495
Nancy Mosby Coldwell Banker Res Benton
$599,000
1713 Cannon St, van Alstyne, TX 75495
Hannah Hanson Fathom Realty
$399,500
402 E Fulton St, van Alstyne, TX 75495
402 E Fulton St, van Alstyne, TX 75495$440,900
1847 Cole Rd, van Alstyne, TX 75495