$99,000
- Land
- 1.83 Acres
- $54,098 per Acre
TBD Kashmir Dr, Swanton, VT 05488
TBD Kashmir Dr, Swanton, VT 05488$99,000
TBD Kashmir Dr, Swanton, VT 05488
TBD Kashmir Dr, Swanton, VT 05488$75,900
258 Elm St, Barton, VT 05822
Sharon Faust
Big Bear Real Estate
(802) 215-4111
$67,500
81 Crampton Rd Unit 33, Castleton, VT 05735
Hughes Group Team
Casella Real Estate
(802) 644-3195
$49,000
311, Lot 5 Main St, Richford, VT 05476
311, Lot 5 Main St, Richford, VT 05476$20,000
0 Oberdorf Rd Unit 24065553, Readsboro, VT 05350
0 Oberdorf Rd Unit 24065553, Readsboro, VT 05350$79,000
211/213 Qtr I Jackson Gore Inn, Ludlow, VT 05149
Laurene Skinner Mary W. Davis Realtor & Assoc., Inc.
$89,900
206 Smith Rd, Jamaica, VT 05343
Christine Lewis Brattleboro Area Realty
$52,000
274/76Qtr. 4 Grand Summit Way, Dover, VT 05356
Kelly Agrillo Southern Vermont Realty Group
$100,000
109 Evergreen Dr, Bennington, VT 05201
Zachary Zupan EXP Realty
$64,000
228 E Mountain Rd Unit A HCP GRAND HOTEL 16, Killington, VT 05751
Doug Quatchak Killington Valley Real Estate
$88,000
16 Northridge Rd, West Burke, VT 05871
Scott Palzer Century 21 Farm & Forest/Burke
$87,900
82 Franklin St, Rutland, VT 05701
April Shepard Twin State Realty LLC
$37,500
311 Qtr 3 Grand Summit Way, Dover, VT 05356
Patricia Fitzpatrick Skihome Realty
$40,000
580 Villa Dr Unit 6-G32, Stowe, VT 05672
Treg Boerger Trapp Family Lodge, Inc
$83,200
2390 Morse Brook Rd, Putney, VT 05346
Linda Benoit Highland Realty
$99,000
4 & 5 Forest Ln, Lyndon, VT 05851
4 & 5 Forest Ln, Lyndon, VT 05851$84,900