$2,490,000
- Land
- 9.78 Acres
- $254,601 per Acre
7055 20th St, Vero Beach, FL 32966
7055 20th St, Vero Beach, FL 32966$2,490,000
7055 20th St, Vero Beach, FL 32966
7055 20th St, Vero Beach, FL 32966$339,000
2746 1st St, Vero Beach, FL 32968
Ron Toperzer One Sotheby's Int'l Realty
$649,000
5992 8th St, Vero Beach, FL 32968
5992 8th St, Vero Beach, FL 32968$412,900
9316 104th Ave, Vero Beach, FL 32967
Gayle Van Wagenen LGI Realty - Florida, LLC
$55,000
34 Freedom Dr Unit 26, Vero Beach, FL 32966
Karen Cummins Heritage Plantation
$295,000
4065 46th Ln, Vero Beach, FL 32967
Tareek Beasley Keller Williams Realty of VB
$44,900
8775 20th St Unit 481, Vero Beach, FL 32966
Jacquelyne Stasonis Four Star Homes, Inc.
$5,000
8775 20th St Unit 35, Vero Beach, FL 32966
Jacquelyne Stasonis Four Star Homes, Inc.
$799,000
711 Royal Palm Place, Vero Beach, FL 32960
Lindsey MacWilliam Douglas Elliman Florida LLC
$3,999,000
TBD 57th St, Vero Beach, FL 32967
TBD 57th St, Vero Beach, FL 32967$395,985
9121 Venetian Square, Vero Beach, FL 32966
$1,350,000
5045 45th St, Vero Beach, FL 32967
5045 45th St, Vero Beach, FL 32967$5,895,000
526 Point Ln, Vero Beach, FL 32963
Stephen Hall Compass Florida, LLC
$575,000
445 45th Ave, Vero Beach, FL 32968
Sven Frisell Compass Florida LLC
$384,500
7785 105th Ave, Vero Beach, FL 32967
Dayan D Jimenez Groza Real Estate Company
$45,000,000
2120 S Highway A1a, Vero Beach, FL 32963
Cindy O'Dare One Sotheby's Int'l Realty
$549,000
728 S Ocracoke Square SW, Vero Beach, FL 32968
Dan Downey One Sotheby's Int'l Realty