$595,000
- Land
- 9.77 Acres
- $60,901 per Acre
0 Bear Valley Rd Unit HD23101560, Victorville, CA 92395
0 Bear Valley Rd Unit HD23101560, Victorville, CA 92395$595,000
0 Bear Valley Rd Unit HD23101560, Victorville, CA 92395
0 Bear Valley Rd Unit HD23101560, Victorville, CA 92395$419,900
14822 Rodeo Dr, Victorville, CA 92395
Curtis Hurst
KELLER WILLIAMS VICTOR VALLEY
(866) 621-4339
$129,300
0 Quarry Rd Unit HD25193555, Victorville, CA
0 Quarry Rd Unit HD25193555, Victorville, CA$110,000
0 Rodeo Dr, Victorville, CA 92395
0 Rodeo Dr, Victorville, CA 92395$495,000
15321 Walton Dr, Victorville, CA 92368
15321 Walton Dr, Victorville, CA 92368$229,900
0 Amargosa Rd Unit CV25114913, Victorville, CA 92392
0 Amargosa Rd Unit CV25114913, Victorville, CA 92392$325,000
28 Palmdale Rd, Victorville, CA 92392
28 Palmdale Rd, Victorville, CA 92392$49,995
0 Brucite Rd Unit 26307521, Victorville, CA 92392
0 Brucite Rd Unit 26307521, Victorville, CA 92392$444,000
16572 Don Quijote Ln, Victorville, CA 92395
Mercedes Polanco Realty ONE Group Empire
$419,000
13320 Winter Park St, Victorville, CA 92394
Monica Hill MVP Real Estate & Investments
$555,000
12476 Domingo Dr, Victorville, CA 92392
Frank Sottile RE/MAX LAKESIDE
$524,999
15995 Yosemite St, Victorville, CA 92394
Kareena Sharma REALTY MASTERS & ASSOC. INC.
$590,000 New Construction
15688 Kingswood Dr, Victorville, CA 92395
Cristo Loza Oliva Century 21 Leaders
$1,800,000
0 U S 395, Victorville, CA 92392
0 U S 395, Victorville, CA 92392$40,000
0 Village Dr Unit HD26002009, Victorville, CA 92394