$700,000
- Land
- 9.53 Acres
- $73,434 per Acre
0 Hwy 395 Unit PT25253015, Victorville, CA 92395
0 Hwy 395 Unit PT25253015, Victorville, CA 92395$700,000
0 Hwy 395 Unit PT25253015, Victorville, CA 92395
0 Hwy 395 Unit PT25253015, Victorville, CA 92395$700,000
0 Eucalyptus Unit HD25209688, Victorville, CA 92392
0 Eucalyptus Unit HD25209688, Victorville, CA 92392$695,000
18063 Mariner Dr, Victorville, CA 92395
Karen Cochran FIRST TEAM REAL ESTATE
$695,000
4051 Hacienda Rd, Victorville, CA 92392
4051 Hacienda Rd, Victorville, CA 92392$691,000
12820 Golf Course Dr, Victorville, CA 92395
Anna Miele First Team Real Estate
$689,900
13046 Bermuda Dunes Rd, Victorville, CA 92395
Kristin Rege Realty ONE Group Empire
$680,000
10707 Mines Ranch Rd, Victorville, CA 92392
Angel Alejandrez Ring The Bell Realty
$675,000
12885 Rain Shadow Rd, Victorville, CA 92395
Joseph W. Brady
The Bradco Companies
(866) 694-4265
$675,000
0 Tawney Ridge Ln Unit HD25139011, Victorville, CA 92394
0 Tawney Ridge Ln Unit HD25139011, Victorville, CA 92394$669,000
13385 Alta Vista Dr, Victorville, CA 92395
Mary Fabian Century 21 Realty Masters
$657,000
9628 7th St, Victorville, CA 92392
Jose Serrano Serrano Real Estate
$650,000
18435 Fortuna Ln, Victorville, CA 92395
German Contreras Contreras Realty
$650,000
0 Veterans' Memorial Hwy, Oro Grande, CA 92368
0 Veterans' Memorial Hwy, Oro Grande, CA 92368$640,000
8888 HOOK Hook Blvd, Victorville, CA 92394
8888 HOOK Hook Blvd, Victorville, CA 92394$639,000
17790 Cresta Blanca Ln, Victorville, CA 92395
Sue Dearing