$460,000 Sold Sep 30, 2025
6057 Ridge Lake Cir, Vero Beach, FL 32967
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,960 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- $116/SF
Current Estimated Value $456,770
Last Listing Agent Stellar Non-Member Agent STELLAR NON-MEMBER OFFICE
6057 Ridge Lake Cir, Vero Beach, FL 32967