$16,143,000
- Land
- 76.7 Acres
- $210,469 per Acre
700 10th St E, Waconia, MN 55387
700 10th St E, Waconia, MN 55387$16,143,000
700 10th St E, Waconia, MN 55387
700 10th St E, Waconia, MN 55387$400,000
257 S Orange St, Waconia, MN 55387
Elijah Buecksler Keller Williams Select Realty
$6,903,750
XXX 10th Street 10th St, Waconia, MN 55387
XXX 10th Street 10th St, Waconia, MN 55387$475,000
1936 Clearwater Rd, Waconia, MN 55387
Catherine Seck Edina Realty, Inc.
$499,990
712 Winterberry Ln, Waconia, MN 55387
$5,000,000
8577 Tellers Rd, Chaska, MN 55318
8577 Tellers Rd, Chaska, MN 55318$535,000
830 Foxglove Terrace, Waconia, MN 55387
Jessica King Real Broker, LLC
$382,465
212 Huntington Dr, Waconia, MN 55387
$590,000
1636 Waterbury, Waconia, MN 55387
Mary Pat Nydahl Edina Realty, Inc.
$547,616
3724 Holbrook Dr, Waconia, MN 55387
Carolyn Albright-Mahon Pulte Homes Of Minnesota, LLC
$512,090
3741 Holbrook Dr, Waconia, MN 55387
Carolyn Albright-Mahon Pulte Homes Of Minnesota, LLC
$471,990
4135 Ramsay Way, Waconia, MN 55387
$489,900
1515 Raymond Dr, Waconia, MN 55387
Kevin Butcher Edina Realty, Inc.
$664,465
4679 Starflower Ln, Excelsior, MN 55331
Cameron Woolley M/I Homes
$179,999
64 E 13th St, Waconia, MN 55387
Michael Hall RE/MAX Advantage Plus
$734,900
6780 Bellflower Dr, Minnetrista, MN 55331
Jonathan Sells Edina Realty, Inc.
$563,505
680 Sierra Pkwy, Waconia, MN 55387
Price To Be Determined
The Linden II Plan at Winkler Crossing, Cologne, MN 55322
$439,000
8030 81st St, Victoria, MN 55386
Lynne O'Reilly Compass
$518,230
672 Sierra Pkwy, Waconia, MN 55387