$240,000
138 Taylor Blvd, Walsenburg, CO 81089
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,939 Sq Ft
- Built 1981
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $124/SF
- 135 Days On Market
Current Estimated Value $248,493
Last Listing Agent Myra Trujillo Great Western Ranch & Land LLC
138 Taylor Blvd, Walsenburg, CO 81089