$1,898,400
- Land
- 30.2 Acres
- $62,861 per Acre
00 G36 Hwy, Indianola, IA 50125
00 G36 Hwy, Indianola, IA 50125$1,898,400
00 G36 Hwy, Indianola, IA 50125
00 G36 Hwy, Indianola, IA 50125$304,500
0 151st Ln Unit 712244, Indianola, IA 50230
0 151st Ln Unit 712244, Indianola, IA 50230$169,900
7505 86th Ln, Indianola, IA 50125
7505 86th Ln, Indianola, IA 50125$140,000
00 Illinois St, Indianola, IA 50125
00 Illinois St, Indianola, IA 50125$597,618
0 G76 Hwy, Lacona, IA 50139
0 G76 Hwy, Lacona, IA 50139$277,500
00 151st Ln, Indianola, IA 50230
00 151st Ln, Indianola, IA 50230$365,000
7209 143rd Ave, Indianola, IA 50125
7209 143rd Ave, Indianola, IA 50125$256,250
0 151st Ln Unit 66602, Indianola, IA 50230
0 151st Ln Unit 66602, Indianola, IA 50230$370,000
8227 Geneva St, Indianola, IA 50125
8227 Geneva St, Indianola, IA 50125$145,000
7886 Polk Trail, Indianola, IA 50125
7886 Polk Trail, Indianola, IA 50125$895,000
15101 Fairfax St, Indianola, IA 50125
Bonnie Christensen RE/MAX Precision
$214,900
01 Kennedy St, Prole, IA 50229
01 Kennedy St, Prole, IA 50229$690,000
5260 25th Ave, Norwalk, IA 50211
5260 25th Ave, Norwalk, IA 50211$123,500
0 Quincy St, Indianola, IA 50125
0 Quincy St, Indianola, IA 50125$650,000
11024 220th Ave, Milo, IA 50166
11024 220th Ave, Milo, IA 50166$256,250
0 151st Ln Unit 712232, Indianola, IA 50230
0 151st Ln Unit 712232, Indianola, IA 50230$115,000
0000 78th Ln, Indianola, IA 50125
0000 78th Ln, Indianola, IA 50125$1,375,000
13426 169th Ln, Indianola, IA 50125
13426 169th Ln, Indianola, IA 50125$649,900