$850,000
- Land
- 10 Acres
- $85,000 per Acre
7708 Virginia St, New Virginia, IA 50210
7708 Virginia St, New Virginia, IA 50210$850,000
7708 Virginia St, New Virginia, IA 50210
7708 Virginia St, New Virginia, IA 50210$669,000
22994 38th Ave, New Virginia, IA 50210
22994 38th Ave, New Virginia, IA 50210$239,000
01 Hayes St, Indianola, IA 50125
01 Hayes St, Indianola, IA 50125$315,000
01 S23 Hwy, Carlisle, IA 50047
01 S23 Hwy, Carlisle, IA 50047$300,000
0 W Iowa Ave, Indianola, IA 50125
0 W Iowa Ave, Indianola, IA 50125$99,900
7675 R57 Hwy, Indianola, IA 50125
7675 R57 Hwy, Indianola, IA 50125$315,000
0 151st Ln Unit 712272, Indianola, IA 50230
0 151st Ln Unit 712272, Indianola, IA 50230$313,500
0 151st Ln Unit 712247, Indianola, IA 50230
0 151st Ln Unit 712247, Indianola, IA 50230$750,000
22247 Highway 69 None, Indianola, IA 50125
22247 Highway 69 None, Indianola, IA 50125$650,000
15368 Newbold St, Indianola, IA 50125
Matthew Fischer Keller Williams Realty GDM
$18,810,000
0000 Delaware and Sunset Dr Dr, Norwalk, IA 50211
0000 Delaware and Sunset Dr Dr, Norwalk, IA 50211$325,000
n/a R57 Hwy, Spring Hill, IA 50125
n/a R57 Hwy, Spring Hill, IA 50125$599,500
10950 BLK R57 Hwy, Spring Hill, IA 50125
10950 BLK R57 Hwy, Spring Hill, IA 50125$625,000
16823 150th Ave, Indianola, IA 50125
16823 150th Ave, Indianola, IA 50125Showing Results 121 - 134, Page 4 of 4