$82,944
- Land
- 6.91 Acres
- $12,000 per Acre
I 69 E 700 N, van Buren, IN 46991
I 69 E 700 N, van Buren, IN 46991$82,944
I 69 E 700 N, van Buren, IN 46991
I 69 E 700 N, van Buren, IN 46991$635,000
6420 S 400 W, Warren, IN 46792
Al Pfister Schrader Real Estate and Auction Company, Inc.
$59,900
6213 S 594 W, Warren, IN 46792
Joseph Wootan List With Freedom.com LLC
$45,000
TBD Bennett Dr, Warren, IN 46792
TBD Bennett Dr, Warren, IN 46792$129,900
725 N Main St, Warren, IN 46792
Terry Miller CENTURY 21 Bradley Realty, Inc
$277,000
8545 SE Jeff Rd-90, Warren, IN 46792
Justin Puckett Keller Williams Indy Metro NE
$160,000
326 N Main St, Warren, IN 46792
Christina Hosler Seasons Real Estate, LLC
$89,900
1006 N Wayne St, Warren, IN 46792
Terry Miller CENTURY 21 Bradley Realty, Inc