$295,000 Last List Price Sold Apr 30, 2026
613 SE 150th Rd, Warrensburg, MO 64093
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,296 Sq Ft
- Built 1996
Last Sold Summary
- $128/SF
- 42 Days On Market
Current Estimated Value $295,833
Last Listing Agent Angela Shade RE/MAX Heritage
613 SE 150th Rd, Warrensburg, MO 64093