$43,605
- Land
- 9.69 Acres
- $4,500 per Acre
No Mississippi 1, Greenville, MS 38701
No Mississippi 1, Greenville, MS 38701$43,605
No Mississippi 1, Greenville, MS 38701
No Mississippi 1, Greenville, MS 38701$79,680
Main Extention, Greenville, MS 38701
Main Extention, Greenville, MS 38701$425,000
2110 Carol St, Greenville, MS 38703
Sophia Otis
Keller Williams
(662) 499-3558
$43,605
Highway 1 S, Greenville, MS 38701
Highway 1 S, Greenville, MS 38701$79,680
2878 S Main St, Greenville, MS 38701
2878 S Main St, Greenville, MS 38701$90,000
235 Delta City Rd, Hollandale, MS 38748
Adam Moore
Pursuit Properties, LLC
(662) 729-6971
$105,000
0 1st St, Greenville, MS 38701
0 1st St, Greenville, MS 38701$40,000
0 E Alexander St, Lamont, MS 38703
0 E Alexander St, Lamont, MS 38703$535,000
0 E Alexander St, Lamont, MS 38703
0 E Alexander St, Lamont, MS 38703$105,000
Highway 1 S, Greenville, MS 38701
Highway 1 S, Greenville, MS 38701$350,000
Winn Road Greenville Unit MS 38703., Winterville, MS 38703
Winn Road Greenville Unit MS 38703., Winterville, MS 38703$310,000
0 Sligo Dairy Rd, Leland, MS 38756
0 Sligo Dairy Rd, Leland, MS 38756$200,000
1250 Vfw Rd, Greenville, MS 38701
1250 Vfw Rd, Greenville, MS 38701$315,000
2224 Mississippi 1, Greenville, MS 38703
$295,000
506 Dampier Dr, Greenville, MS 38701
$239,900
518 Wildwood Dr, Greenville, MS 38701
$279,900
112 Bayou Oak Cir, Greenville, MS 38701
$148,500
794 Kerry St, Greenville, MS 38703
$240,000
619 Wildwood Dr, Greenville, MS 38701
$169,500
742 Adams Dr, Greenville, MS 38703