$509,990 Last List Price Sold Oct 01, 2025
1480-4128 S Sinawava Dr, Washington, UT 84780
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,218 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $230/SF
- 6 Days On Market
D.R. Horton Long Valley
1480-4128 S Sinawava Dr, Washington, UT 84780