$605,220 Last List Price Sold Sep 15, 2025
1373 S Friendship Cove Unit 4091, Washington, UT 84780
- 3 Beds
- 4 Baths
- 2,033 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $298/SF
- 36 Days On Market
Last Listing Agent TYLER WARNER - T Warner D.R. Horton, INC
1373 S Friendship Cove Unit 4091, Washington, UT 84780