$535,000 Sold Apr 17, 2026
3713 Weeping Willow Ct, Waterloo, IL 62298
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,744 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- $143/SF
- 47 Days On Market
Current Estimated Value $534,471
Last Listing Agent Janell Schmittling Homes By Janell
3713 Weeping Willow Ct, Waterloo, IL 62298