$285,000 Sold Aug 21, 2025
2119 Northwestern Ave, West Bend, WI 53090
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,196 Sq Ft
Last Sold Summary
- 6% Above List Price
- $238/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $286,047
Last Listing Agent Mia Wittenberg Boss Realty, LLC
2119 Northwestern Ave, West Bend, WI 53090