$79,500
- Land
- 2 Acres
- $39,750 per Acre
112 Deer Valley Ln, Jewett, NY 12444
112 Deer Valley Ln, Jewett, NY 12444$79,500
112 Deer Valley Ln, Jewett, NY 12444
112 Deer Valley Ln, Jewett, NY 12444$165,000
6 Deer Ln, Lexington, NY 12452
6 Deer Ln, Lexington, NY 12452$299,000
10702 New York 23a, Hunter, NY 12442
Jason Dugo
Dugo Realty
(518) 808-2401
$150,000
128 Brittany Hill Rd, Jewett, NY 12444
128 Brittany Hill Rd, Jewett, NY 12444$2,499,000
85 Conifer Lake West Rd, Jewett, NY 12444
Sheila Word Coldwell Banker Village GreenW
$695,000
5147 Route 23c, Jewett, NY 12444
Doina Dewell Coldwell Banker Village GreenW
$710,000
114 Conifer Lake Rd W, Jewett, NY 12444
Sheila Word Coldwell Banker Village GreenW
$724,999
5127 County Road 23c, Jewett, NY 12444
Regina Tortorella Coldwell Banker Village GreenW
$825,000
166 Todd Hill Rd, West Kill, NY 12492
Marcia Weiss Halter Associates Realty
$750,000
293 Carl Rd, Jewett, NY 12444
Lubomir Hodan Shaw Country Realty, Inc.
$749,000
196 Fawn Hill Rd, Prattsville, NY 12468
Adrienne Volpe KW MidHudson
$995,000
21 Long Rd, West Kill, NY 12492
Robert Airhart Compass Greater New York, LLC
$710,000
15 Hardwood Rd, West Kill, NY 12492
Patricia Kelaher Bunce Realty
$910,000
10019 Route 23a, Hunter, NY 12442
Brandon Oot Core Real Estate Team
$925,000
295 Tumbleweed Ranch Rd, West Kill, NY 12492
Dara Barr Keller Williams Upstate NY Pro
$125,000
0 Route 23c Unit 11689043, Jewett, NY 12444
0 Route 23c Unit 11689043, Jewett, NY 12444$209,000
1604 Spruceton Rd, West Kill, NY 12492
1604 Spruceton Rd, West Kill, NY 12492$549,900