$476,424 Sold Apr 02, 2026
148 Cape May Dr, Sheridan, IN 46069
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,580 Sq Ft
- Built 2026
Last Sold Summary
- $185/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $452,000
Last Listing Agent Non-BLC Member MIBOR REALTOR® Association
148 Cape May Dr, Sheridan, IN 46069