$133,000
2117 Stillwell St, Lafayette, IN 47904
- 2 Beds
- 2 Baths
- 672 Sq Ft
- Built 1945
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $198/SF
- 31 Days On Market
Current Estimated Value $141,242
Last Listing Agent Julie Boyce Keller Williams Lafayette
2117 Stillwell St, Lafayette, IN 47904