Est $1,111,067
80 Wilderness Camp Rd SE, White, GA 30184
- 5 Beds
- 6 Baths
- 6,529 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $168/SF
- 6 Days On Market
- Last Sold Price $1,100,000
- Aug 15, 2022
Last Listing Agent Joey Womack Joey's Homes