$148,500
123 Cecilianna Dr, Elizabethtown, KY 42701
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,977 Sq Ft
- Built 1974
Last Sold Summary
- $75/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $187,074
Last Listing Agent Benjamin Covell PLATINUM PLUS REALTY
123 Cecilianna Dr, Elizabethtown, KY 42701