$1,350,000
1711 Mahan Ave, Bronx, NY 10461
- 6 Beds
- 3 Baths
- 2,912 Sq Ft
- Built 1915
Last Sold Summary
- 7% Below List Price
- $464/SF
- 109 Days On Market
Current Estimated Value $1,385,333
Last Listing Agent Joe Cosentino Morris Park Realty Group
1711 Mahan Ave, Bronx, NY 10461