$715,000
138 Castle Hill Rd, Windham, NH 03087
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 2,593 Sq Ft
- Built 1985
Last Sold Summary
- 5% Below List Price
- $276/SF
- 15 Days On Market
Current Estimated Value $735,095
Last Listing Agent Michael Caouette Keller Williams Realty-Metropolitan
138 Castle Hill Rd, Windham, NH 03087