$1,187,500
- Land
- 57.36 Acres
- $20,703 per Acre
1826 Green Ln, Winterset, IA 50273
1826 Green Ln, Winterset, IA 50273$1,187,500
1826 Green Ln, Winterset, IA 50273
1826 Green Ln, Winterset, IA 50273$225,000
619 N 10th St, Winterset, IA 50273
Sarah Cowman Homefront Real Estate, LLC
$299,000
203 W Green St, Winterset, IA 50273
Alyssa Tadlock Madison County Realty
$314,900
69 Long St, Patterson, IA 50218
Betsy Haas-Reineck LPT Realty, LLC
$160,000
2211 Cedar Bridge Rd, Winterset, IA 50273
2211 Cedar Bridge Rd, Winterset, IA 50273$478,750
2980 Clark Tower Rd, Winterset, IA 50273
2980 Clark Tower Rd, Winterset, IA 50273$250,000
2269 205th Ln, Winterset, IA 50273
2269 205th Ln, Winterset, IA 50273$160,000
2259 Cedar Bridge Rd, Winterset, IA 50273
2259 Cedar Bridge Rd, Winterset, IA 50273$234,900
113 S 3rd St, Winterset, IA 50273
Sarah Cowman Homefront Real Estate, LLC
$899,900
2230 260th St, Winterset, IA 50273
2230 260th St, Winterset, IA 50273$85,000
100 N 6th St, Patterson, IA 50218
Brent Kelso Silverado Realty
$560,000
2237 Holliwell Valley Ct, Winterset, IA 50273
2237 Holliwell Valley Ct, Winterset, IA 50273$889,900
2039 145th Ln, Earlham, IA 50072
2039 145th Ln, Earlham, IA 50072$1,499,000
1878 158th Ct, Earlham, IA 50072
1878 158th Ct, Earlham, IA 50072$399,990
1024 W Summit St, Winterset, IA 50273
1024 W Summit St, Winterset, IA 50273$309,000
212 N 14th Ave, Winterset, IA 50273
Jennifer Stover Madison County Realty
$210,000
411 W Madison St, Winterset, IA 50273
Alyssa Tadlock Madison County Realty
$210,000
409 W Madison St, Winterset, IA 50273