$250,000
- Land
- 3.33 Acres
- $75,075 per Acre
Lot 22 112th Ct, Winterset, IA 50273
Lot 22 112th Ct, Winterset, IA 50273$250,000
Lot 22 112th Ct, Winterset, IA 50273
Lot 22 112th Ct, Winterset, IA 50273$215,000
Lot 26 114th Ct, Winterset, IA 50273
Lot 26 114th Ct, Winterset, IA 50273$230,000
Lot 29 Limestone Ct, Winterset, IA 50273
Lot 29 Limestone Ct, Winterset, IA 50273$325,000
Lot 32 Limestone Ct, Winterset, IA 50273
Lot 32 Limestone Ct, Winterset, IA 50273Showing Results 81 - 84, Page 3 of 3