$250,000 Sold Feb 13, 2026
5483 E 30 Place, Yuma, AZ 85365
- 5 Beds
- 2 Baths
- 1,917 Sq Ft
- Built 2001
Last Sold Summary
- 12% Below List Price
- $130/SF
- 63 Days On Market
Last Listing Agent Alma Rodriguez Welcome Home Yuma Realty
5483 E 30 Place, Yuma, AZ 85365