$250,000
- Land
- 6.62 Acres
- $37,787 per Acre
0 Old Halifax Rd Unit 10135189, Zebulon, NC 27597
0 Old Halifax Rd Unit 10135189, Zebulon, NC 27597$250,000
0 Old Halifax Rd Unit 10135189, Zebulon, NC 27597
0 Old Halifax Rd Unit 10135189, Zebulon, NC 27597$125,000
10408 Oakley Rd, Zebulon, NC 27597
10408 Oakley Rd, Zebulon, NC 27597$1,035,000
4805 Hopkins Glen Way, Zebulon, NC 27597
Jim Allen Coldwell Banker HPW
$361,925
1609 Briar Brook Ln, Zebulon, NC 27597
$290,000
2221 Old Bunn Rd, Zebulon, NC 27597
2221 Old Bunn Rd, Zebulon, NC 27597$363,000
102 Lakeside Farm Rd, Zebulon, NC 27597
Meisha Spang Mark Spain Real Estate
$430,000
409 Southland Dr, Zebulon, NC 27597
$132,000
Lot 5 Kemet Dr, Zebulon, NC 27597
Lot 5 Kemet Dr, Zebulon, NC 27597
$387,990
Edison Plan at Charlotte’s Ridge - Smart Living, Middlesex, NC 27557
$1,273,960
7616 Mitchell Mill Rd, Zebulon, NC 27597
Rachel Greenwood Compass -- Raleigh
$175,000
200 Riverside Dr, Zebulon, NC 27597
200 Riverside Dr, Zebulon, NC 27597$367,000
925 Winter Cress Dr, Zebulon, NC 27597
Catherine Baritell Long & Foster Real Estate INC/Raleigh
$431,000
500 Southland Dr, Zebulon, NC 27597
$594,700
372 Sweetfern Ln, Zebulon, NC 27597
Michelle Cencelewski HomeTowne Realty
$381,990
Greenwich Plan at Weavers Pointe, Zebulon, NC 27597
$1,000,000
3800 Peaceful Creek Trail, Zebulon, NC 27597
Amy Winstead Fathom Realty NC
$580,866
544 Saul Meadow Dr Unit 38, Zebulon, NC 27597
Britni Muti Caruso Homes Realty NC, LLC
$324,900
530 Barrington Row Ave, Zebulon, NC 27597
Raquel Foreman LPT Realty, LLC