$950,000
- Land
- 10.4 Acres
- $91,346 per Acre
825 Lake Dornoch Dr, Pinehurst, NC 28374
825 Lake Dornoch Dr, Pinehurst, NC 28374$950,000
825 Lake Dornoch Dr, Pinehurst, NC 28374
825 Lake Dornoch Dr, Pinehurst, NC 28374$435,000
1730 Veranda Ct, Aberdeen, NC 28315
Mark Gentry
The Gentry Team
(910) 971-0093
$415,000
183 Warren Lake Rd, Aberdeen, NC 28315
Megan Trapp Exclusive Realty & Property Management, LLC
$295,000
901 Heather Trail, Aberdeen, NC 28315
Jennifer Nguyen KELLER WILLIAMS REALTY (PINEHURST)
$685,000
305 P852, Aberdeen, NC 28315
305 P852, Aberdeen, NC 28315$349,000
Unlisted Address
Blake Webb Taproot Realty Group LLC
$545,000
675 Watauga Ln Unit 585, Aberdeen, NC 28315
Amy McKenzie Better Homes and Gardens Real Estate Lifestyle Property Partners
$319,999
265 Ashley Heights (Lot 36) Dr, Aberdeen, NC 28315
Lauren Furr COLDWELL BANKER ADVANTAGE - FAYETTEVILLE
$387,000
253 Legacy Lakes Way, Aberdeen, NC 28315
Elizabeth May Home & Farm Realty LLC
$295,000
130 Pecan Ln, Aberdeen, NC 28315
Melinda Simpson REDFIN CORP.
$415,000
239 Legacy Lakes Way, Aberdeen, NC 28315
Mark Bergstrom Better Homes and Gardens Real Estate Lifestyle Property Partners
$559,943
671 Watauga Ln Unit 584, Aberdeen, NC 28315
$469,990
Bradenton Plan at Bethesda Forest, Aberdeen, NC 28315
$439,990
Grayson Plan at Bethesda Forest, Aberdeen, NC 28315
$424,990
Chatham Plan at Bethesda Forest, Aberdeen, NC 28315
$414,990
Taylor Plan at Bethesda Forest, Aberdeen, NC 28315