$58,500
- Land
- 3.66 Acres
- $15,984 per Acre
48 Bonita Vista Rd, Anza, CA 92539
48 Bonita Vista Rd, Anza, CA 92539$58,500
48 Bonita Vista Rd, Anza, CA 92539
48 Bonita Vista Rd, Anza, CA 92539$330,000
39396 Cary Rd, Anza, CA 92539
Jessica Ma Dalton Wade, Inc.
$524,000
39550 S Kirby Rd, Anza, CA 92539
Rocio Portillo CASTLE REALTORS, PC
$96,999
41600 Gasenor Rd, Anza, CA 92539
41600 Gasenor Rd, Anza, CA 92539$149,999
54080 Wellman Rd, Anza, CA 92539
54080 Wellman Rd, Anza, CA 92539$650,000
0 Highway 371 Unit SW25188313, Anza, CA 92539
0 Highway 371 Unit SW25188313, Anza, CA 92539$199,000
56795 Cain Rd, Anza, CA 92539
56795 Cain Rd, Anza, CA 92539$340,000
37650 Tripp Flats Rd, Anza, CA 92539
Kelly Collard Davelly Real Estate & Services
$150,000
0 Cahuilla Hwy Unit SR25218290, Anza, CA 92539
0 Cahuilla Hwy Unit SR25218290, Anza, CA 92539$110,000
0 Chimney Rock Rd Unit OC26053931, Mountain Center, CA 92561
0 Chimney Rock Rd Unit OC26053931, Mountain Center, CA 92561$190,000
37245 Old Forest Rd, Anza, CA 92539
37245 Old Forest Rd, Anza, CA 92539$86,500
69 Rim Rock Rd, Anza, CA 92539
69 Rim Rock Rd, Anza, CA 92539$399,000
59302 Donna Mae Place, Mountain Center, CA 92561
Grace Reed Compass
$120,000
0 Old Cattle Trail Unit HD26030858, Anza, CA 92539
0 Old Cattle Trail Unit HD26030858, Anza, CA 92539$450,000
0 Table Mountain Rd, Mountain Center, CA 92561
0 Table Mountain Rd, Mountain Center, CA 92561$81,000
0 Reynolds Way Unit SW25227735, Anza, CA
0 Reynolds Way Unit SW25227735, Anza, CA$57,000
0 Pony Trail Unit SW26058089, Anza, CA 92539