$350,000
6212 Fairway Blvd, Apollo Beach, FL 33572
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,373 Sq Ft
- Built 1976
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $147/SF
- 16 Days On Market
Current Estimated Value $373,534
Last Listing Agent Julian Jackson LOKATION
6212 Fairway Blvd, Apollo Beach, FL 33572