$431,000
880 N Pollard St Unit 223, Arlington, VA 22203
- 2 Beds
- 1 Bath
- 800 Sq Ft
- Built 2000
Last Sold Summary
- $539/SF
- 45 Days On Market
Current Estimated Value $462,441
Last Listing Agent Nina Landes KW Metro Center
880 N Pollard St Unit 223, Arlington, VA 22203