$415,000
55-57 Beech St, Keene, NH 03431
- 7 Beds
- 4 Baths
- 3,902 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- 13% Below List Price
- $106/SF
- 17 Days On Market
Last Listing Agent Sandy Cormier Greenwald Realty Group
55-57 Beech St, Keene, NH 03431$415,000
55-57 Beech St, Keene, NH 03431
Last Sold Summary
Last Listing Agent Sandy Cormier Greenwald Realty Group
55-57 Beech St, Keene, NH 03431$223,000
814 Court St Unit H, Keene, NH 03431
Last Sold Summary
Current Estimated Value $216,142
Last Listing Agent Victoria Woods Brattleboro Area Realty
814 Court St Unit H, Keene, NH 03431$356,500
37 Church St Unit 1, Keene, NH 03431
Last Sold Summary
Last Listing Agent Giselle LaScala Greenwald Realty Group
37 Church St Unit 1, Keene, NH 03431$275,000
12 Jaffrey Rd, Marlborough, NH 03455
Last Sold Summary
Current Estimated Value $276,278
Last Listing Agent Jacqueline Ducharme Coldwell Banker Realty Bedford NH
12 Jaffrey Rd, Marlborough, NH 03455$385,000
110 Arch St Unit 34, Keene, NH 03431
Last Sold Summary
Current Estimated Value $370,294
Last Listing Agent Robin Smith BHG Masiello Keene
110 Arch St Unit 34, Keene, NH 03431$505,000
32 Old Trestle Rd, Marlborough, NH 03455
Last Sold Summary
Current Estimated Value $502,815
Last Listing Agent Todd Bassler Greenwald Realty Group
32 Old Trestle Rd, Marlborough, NH 03455$735,000
220 Hurricane Rd, Keene, NH 03431
Last Sold Summary
Current Estimated Value $721,567
Last Listing Agent Josh Greenwald Greenwald Realty Group
220 Hurricane Rd, Keene, NH 03431$324,500
110 Arch St Unit 27, Keene, NH 03431
Last Sold Summary
Current Estimated Value $323,146
Last Listing Agent Bert Inman RE/MAX Town & Country