$285,000 Sold Oct 09, 2025
1420 Meadows Pond Dr, Bartow, FL 33830
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,329 Sq Ft
- Built 2005
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $214/SF
- 12 Days On Market
Current Estimated Value $277,119
Last Listing Agent Jody Ciavardone PREMIER REALTY NETWORK, INC
1420 Meadows Pond Dr, Bartow, FL 33830