$144,000 Sold Jul 18, 2025
315 Park Lake Blvd Unit 104, Detroit Lakes, MN 56501
- 1 Bed
- 1 Bath
- 640 Sq Ft
- Built 1972
Last Sold Summary
- $225/SF
- 9 Days On Market
Current Estimated Value $152,142
Last Listing Agent Mike Ring Counselor Realty Detroit Lakes
315 Park Lake Blvd Unit 104, Detroit Lakes, MN 56501