$535,000
- Land
- 29.14 Acres
- $18,360 per Acre
Lot 3 Block 1 W Montrose Rd, Billings, MT 59106
Lot 3 Block 1 W Montrose Rd, Billings, MT 59106$535,000
Lot 3 Block 1 W Montrose Rd, Billings, MT 59106
Lot 3 Block 1 W Montrose Rd, Billings, MT 59106$530,000
1458 Black Eagle Trail, Billings, MT 59101
Carly MacNaughton Real Estate Hub LLLP
$529,900
5429 Corner Stone Ave, Billings, MT 59106
Gunnar Gillespie eXp Realty, LLC - Billings
$529,000
1978 Sandra Dr, Billings, MT 59105
Maya Burton Berkshire Hathaway HS Floberg
$528,000
2641 Palmer Ln, Billings, MT 59105
Terri Welborn Montana Real Estate Brokers
$526,628
Roosevelt Plan at Annafeld, Billings, MT 59101
$525,000
2606 Meadow Creek Dr, Billings, MT 59105
Damian Forrester eXp Realty, LLC - Billings
$525,000
1920 Plateau Rd, Billings, MT 59105
Amber Uhren Realty Billings
$525,000
3441 Dunlop Ave, Billings, MT 59106
Kalli Wescott A Haus Of Realty
$525,000
4635 Simpson St, Billings, MT 59101
Chuck Platt Diamond Real Estate
$525,000
4238 Iron Horse Trail, Billings, MT 59106
Lanissa Fortner 4 Seasons Real Estate
$525,000
2120 Clubhouse Way, Billings, MT 59105
Cotti Bushfield Meridian Real Estate LLC
$525,000
1947 Tiburon Ln, Billings, MT 59102
Kendal Mayer Metro, REALTORS L.L.P
$525,000
3012 and 902 9th Ave S, Billings, MT 59101
Tyler Davis Keller Williams Yellowstone Properties
$523,000
1918 Walter Creek Blvd, Billings, MT 59101
Liz Francis Real Estate Hub LLLP
$520,000
430 Montecito Ave, Billings, MT 59105
Cari Baxter Real Estate Hub LLLP
$519,900
2914 Rimview Dr, Billings, MT 59102