$399,000 Last List Price
420 Gardner Dr, Blackfoot, ID 83221
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,374 Sq Ft
- Built 1998
Last Sold Summary
- $168/SF
- 20 Days On Market
Current Estimated Value $392,390
Last Listing Agent Chris Italiano Keller Williams Realty East Idaho
420 Gardner Dr, Blackfoot, ID 83221