$349,990
121 District St SE, Palm Bay, FL 32909
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,828 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $191/SF
- 35 Days On Market
Current Estimated Value $325,667
D.R. Horton Palm Bay
121 District St SE, Palm Bay, FL 32909$349,990
121 District St SE, Palm Bay, FL 32909
Move in Ready Sold Summary
Current Estimated Value $325,667
D.R. Horton Palm Bay
121 District St SE, Palm Bay, FL 32909$268,500
4700 Ocean Beach Blvd Unit 224, Cocoa Beach, FL 32931
Last Sold Summary
Current Estimated Value $270,229
Last Listing Agent Adam Warner Pineapple Farms LLC
4700 Ocean Beach Blvd Unit 224, Cocoa Beach, FL 32931$215,000
516 S Plumosa St Unit 20F, Merritt Island, FL 32952
Last Sold Summary
Current Estimated Value $193,097
Last Listing Agent Lynnessa Wilson Acosta Realty of Florida Inc.
516 S Plumosa St Unit 20F, Merritt Island, FL 32952$32,000
1614 Seeley Cir NW, Palm Bay, FL 32907
Last Sold Summary
Current Estimated Value $355,448
Last Listing Agent Justin Luke Blue Marlin Real Estate
1614 Seeley Cir NW, Palm Bay, FL 32907$580,000
130 12th Ave, Indialantic, FL 32903
Last Sold Summary
Current Estimated Value $618,081
Last Listing Agent Jim Taranto White Water Real Estate
130 12th Ave, Indialantic, FL 32903$54,500
2448 Royal Palm Dr NE, Palm Bay, FL 32905
Last Sold Summary
Last Listing Agent Cheri Darmanin Coldwell Banker Realty
2448 Royal Palm Dr NE, Palm Bay, FL 32905$724,000
1700 Neptune Dr, Merritt Island, FL 32952
Last Sold Summary
Current Estimated Value $718,162
Last Listing Agent Keith Krodel Reef Realty Florida LLC
1700 Neptune Dr, Merritt Island, FL 32952$575,000
208 Fir Ave, Melbourne Beach, FL 32951