$960,000
3296 Kamin Dr, Melbourne, FL 32940
- 6 Beds
- 4 Baths
- 3,883 Sq Ft
- Built 2023
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $247/SF
- 15 Days On Market
Current Estimated Value $1,019,917
Last Listing Agent Andrew Jaffe Legacy Realty & Brokers LLC
3296 Kamin Dr, Melbourne, FL 32940