$307,482 Sold Jan 09, 2026
139 Griffith Ln Unit LOT 136, Statesboro, GA 30458
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,612 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $191/SF
- 125 Days On Market
Last Listing Agent Wade Hodges Home Team Real Estate LLC
139 Griffith Ln Unit LOT 136, Statesboro, GA 30458