$142,750
- Land
- 9.39 Acres
- $15,202 per Acre
009 Green Acres Rd, Canton, MS 39046
009 Green Acres Rd, Canton, MS 39046$142,750
009 Green Acres Rd, Canton, MS 39046
009 Green Acres Rd, Canton, MS 39046$772,500
940 Endris Rd, Canton, MS 39046
940 Endris Rd, Canton, MS 39046$169,500
199 Stump Bridge Rd, Canton, MS 39046
199 Stump Bridge Rd, Canton, MS 39046$142,750
009 Green Acres Dr, Canton, MS 39046
009 Green Acres Dr, Canton, MS 39046$155,000
571 King Ranch Rd, Canton, MS 39046
Austin Hall
Evernest LLC
(601) 673-2632
$699,000
0 Mississippi 16, Canton, MS 39046
0 Mississippi 16, Canton, MS 39046$375,000
438 Baleigh Way, Canton, MS 39046
Julie McNeely
Julie McNeely Properties
(601) 688-8262
$24,703,155
Tbd Virlilia Rd, Canton, MS 39046
Tbd Virlilia Rd, Canton, MS 39046$754,000
2369 Mississippi 43, Canton, MS 39046
2369 Mississippi 43, Canton, MS 39046$2,294,523
0 Goodson Rd, Canton, MS 39046
0 Goodson Rd, Canton, MS 39046$2,569,000
435 Soldiers Colony Rd, Canton, MS 39046
435 Soldiers Colony Rd, Canton, MS 39046$14,198,000
117 Old Yazoo City Rd, Canton, MS 39046
117 Old Yazoo City Rd, Canton, MS 39046$9,990
341 Miller St, Canton, MS 39046
341 Miller St, Canton, MS 39046$110,000
+ - 5 Acres Unit Madison County MS, Canton, MS 39046
+ - 5 Acres Unit Madison County MS, Canton, MS 39046$165,000
418 McMurphy St, Canton, MS 39046
Les Penn II Mossy Oak Properties Bottomland Real Estate
$149,900
594 Lincoln St, Canton, MS 39046
594 Lincoln St, Canton, MS 39046$10,506,000
252 Virlilia Rd, Canton, MS 39046
252 Virlilia Rd, Canton, MS 39046$293,000