$361,195 Sold Jul 17, 2025
175 Olympus Rd, Charles Town, WV 25414
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,877 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $192/SF
- 46 Days On Market
Last Listing Agent Dick Bryan The Bryan Group Real Estate, LLC
175 Olympus Rd, Charles Town, WV 25414