$300,000 Sold Jul 02, 2025
4429 Kayla Cir, Chattanooga, TN 37406
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,465 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- 5% Below List Price
- $205/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $305,450
Last Listing Agent Genie Carr Keller Williams Realty