$400,000 Last List Price
2464 N Walker Rd, Cleveland, TX 77328
- 8 Beds
- 4.5 Baths
- 7,338 Sq Ft
- Built 2019
Last Sold Summary
- $55/SF
- 56 Days On Market
Current Estimated Value $789,000
Last Listing Agent Brian Pieretti Keller Williams Realty The Woodlands
2464 N Walker Rd, Cleveland, TX 77328