$1,990,000
- Land
- 441 Acres
- $4,512 per Acre
31022 Beavertail Rd, Clinton, MT 59825
31022 Beavertail Rd, Clinton, MT 59825$1,990,000
31022 Beavertail Rd, Clinton, MT 59825
31022 Beavertail Rd, Clinton, MT 59825$499,000
30260 Beavertail Rd, Clinton, MT 59825
Jen Clement
Berkshire Hathaway HomeServices - Missoula
(406) 400-9572
$3,000,000
11055 Silver St, Clinton, MT 59825
Kristen Clark Clearwater Montana Properties - Frenchtown
$620,000
11596 Ninebark Way, Missoula, MT 59802
Christopher Funston ERA Lambros Real Estate Missoula
$725,000
21133 Handley Loop, Clinton, MT 59825
James Bobbitt Saddleback Realty LLC
$230,000
14311 Muddler Ct, Clinton, MT 59825
14311 Muddler Ct, Clinton, MT 59825$565,000
3335 Timberedge Dr, Clinton, MT 59825
Leah Whitney Keller Williams Western MT
$550,000
NHN Dirty Ike Creek Rd, Clinton, MT 59825
NHN Dirty Ike Creek Rd, Clinton, MT 59825$500,000
Nhn Bonita Ranger Station Rd, Clinton, MT 59825
Nhn Bonita Ranger Station Rd, Clinton, MT 59825$150,000
Lot 13 Pamin Loop, Clinton, MT 59825
Lot 13 Pamin Loop, Clinton, MT 59825$1,199,000
24570 Stonefly Rd, Clinton, MT 59825
Kevin Noland Keller Williams Western MT
$184,500
14297 Caddisfly Ct, Clinton, MT 59825
14297 Caddisfly Ct, Clinton, MT 59825$1,699,000
48 Rock Creek Rd, Clinton, MT 59825
Leah Whitney Keller Williams Western MT
$900,000
Nhn Us Highway 10 E, Clinton, MT 59825
Nhn Us Highway 10 E, Clinton, MT 59825$199,000
North Parcel "B" Stitt St, Clinton, MT 59825
North Parcel "B" Stitt St, Clinton, MT 59825$224,500
Lot 11 Stonefly Rd, Clinton, MT 59825